wyniki konkursu na plakat dla klas IV – VIII przeprowadzonego w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować” projektu „Działaj dla klimatu”

Drodzy Uczniowie!

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu na plakat dla klas IV – VIII przeprowadzonego w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować” projektu „Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii”.

I miejsce Helena Sadowska kl. 8A

II miejsce Joanna Szymczak kl. 8D

III miejsce Maria Chustecka kl. 8C

Gratulujemy!