Czego szukasz?

Olimpiady, konkursy i sukcesy uczniów, regulaminy i harmonogramy

Niektórzy je lubią, niektórzy nie…

Dlaczego warto się zastanowić nad udziałem w konkursach i olimpiadach?

Przede wszystkim dlatego, że różnego rodzaju konkursy pozwalają nam rozwinąć nasze umiejętności w dyscyplinie, którą lubimy i w której często przejawiamy wyjątkowe zdolności – niekiedy odkrywamy je w sobie sami, w innych zaś przypadkach pozwalają nam je zauważyć nauczyciele bądź bliskie nam osoby. Angażując się w konkursy związane z jakimś twórczym działaniem, zapoznajesz się z pracami rywali, czytasz ich teksty, podziwiasz zdjęcia, oglądasz video, odwiedzasz blogi. Wszystko to może stać się dla ciebie nową inspiracją, wskazać inną ścieżkę, otworzyć na nowe wyzwania. Zysk nie do przecenienia.

POWODZENIA!

 

Konkursy organizowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty 2023/2024

  1. Pismo do dyrektorów SP woj. mazowieckiego
  2. (zał.) Zestawienie konkursów MKO 2023_24

 

Informacje o Konkursach przedmiotowych pod linkiem: https://konkursy.mscdn.pl

PUNKTOWANE WPISY NA ŚWIADECTWIE

Informacja w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych oraz olimpiad i konkursów przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które stanowią podstawę do wpisu na świadectwie i uzyskania punktów w rekrutacji.

 

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły – 2024