„Woda to życie” – konkurs plastyczny dla klas I-III oraz oddziału „0”

„Woda to życie” to kolejna akcja edukacyjna w ramach projektu „Działaj dla klimatu”.

Konkursy plastyczny jest trzecim elementem realizowanej w ramach projektu akcji edukacyjnej. Podstawowym celem akcji pod hasłem „Woda to życie” jest promowanie wśród uczniów efektywnego i oszczędnego wykorzystania dostępnej wody.

Konkurs plastyczny jest adresowany do dzieci z klas „0” oraz uczniów uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych biorących udział w projekcie. Mają oni za zadanie wykonanie pracy plastycznej na temat znaczenia wody dla życia na Ziemi zgodnie z hasłem „Woda to życie”. W przygotowaniu prac konkursowych będą pomagać wyznaczeni nauczyciele SP. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia do odpowiednich wychowawców.

Termin nadsyłania prac upływa 31 marca 2023 r.

Szczegółowy regulamin oraz dokumenty dotyczące Konkursu znajdują się na stronie organizatora.