ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W GMINIE MICHAŁOWICE

Dzień dobry,

w imieniu wójt gminy Michałowice, Małgorzaty Pacheckiej pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 3 grudnia, w godz. 12:00-17:00, na parkingu przed Urzędem Gminy Michałowice, w Regułach.

Podczas wydarzenia będzie okazja do zakupu prezentów pod choinkę, czy bożonarodzeniowych ozdób.
Będą stoiska z biżuterią, świecami, ceramiką, ozdobami świątecznymi, ręcznie wykonanymi torbami, szalami i czapkami, pracami wykonanymi na szydełku,
haftowanymi, miodami i domowymi konfiturami, makramą, zabawkami świątecznymi i wieloma innymi ciekawymi przedmiotami.

Ale to nie wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy. W godz. 12:00-16:00 na dzieci będzie czekać w saniach Mikołaj, któremu będą towarzyszyć śnieżynki.
O godz. 13:20 odwiedzą nas MotoMikołaje.

Będą warsztaty świąteczne m.in.: warsztaty pachnące igliwiem, bajkowe choinki, artystyczne lampiony, warsztaty robienia ozdób świątecznych - bombki, łańcuchy,
makramowe gwiazdki i ozdabianie pierników.

Wspólnie z młodzieżą będziemy śpiewać piosenki świąteczne.

Wszyscy będą mogli sobie zrobić zdjęcie w fotobudce 360 stopni.

Ponadto informujemy, że wczoraj, 28 listopada zakończyliśmy przyjmowanie prac na konkurs na kartkę świąteczną.
Bardzo dziękujemy za wszystkie, tak liczne, zgłoszenia.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas kiermaszu, o godz. 14:30. W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie zaproszenia na kiermasz LIBRUSEM, aby dotarła do jak najszerszego grona rodziców i dzieci.

Z góry dziękujemy i do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku,

Angelika Niedzieska