100 lat Szkoły Podstawowej w Komorowie i 20 lat Uczniowskiego Klubu Sportowego „Komorów” – podsumowanie cz. IV

Jubileusz 100 lat Szkoły Podstawowej w Komorowie i 20 lat Uczniowskiego Klubu Sportowego „Komorów” to odpowiedni moment, aby przejrzeć karty historii obydwu instytucji. Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu Renaty Sobczak-Maciocha oraz Anny Zboiny powstała przepiękna wystawa ukazująca komorowską Szkołę Podstawową na przestrzeni wieku.
Z kolei dzięki Marcinowi Jagielle, Renacie Biłozór i Annie Malinowskiej została stworzona wystawa dotycząca najważniejszych aspektów działalności UKS „Komorów”.
Wszystkim wyżej wymienionym jak i Sylwii Dyrek składam serdeczne podziękowania!!! Podróż przez historię Szkoły Podstawowej nie byłaby pełna bez publikacji książkowej. Dzięki pracy uczniów z kl.6 i 8, działających pod opieką piszącego te słowa oraz wsparciu Elżbiety Gradowskiej,  Sławomira Rymuzy, Andrzeja Malczyka, Maksymiliana Warmuza, Ewy Głowali i Renaty Biłozór powstała książka „100 lat Szkoły Podstawowej w Komorowie”, w której znajduje się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość wiekowej bohaterki. Zachęcam do lektury niniejszej książki!!!

Daniel Wolborski

Nauczyciel historii