Srebro w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

W tym roku szkolnym tj. 2022/2023 chłopcy z LO znów ruszyli do boju w rozgrywkach szkół średnich SZS organizowanych przez Powiat Pruszkowski. Oczywiście nasze LO będzie rywalizować w większości dyscyplin sportowych. Na początku października wystartowały rozgrywki piłki nożnej rozgrywane w Pruszkowie, na terenie MOS;u. Nasza reprezentacja chłopców po emocjonujących meczach fazy grupowej (wszystkie wygrane: z LO Nadarzyn- 5:2, z LO Kościuszki- 3:0, z ZSZnr1- 2:0) uplasowała się na I-ym miejscu i awansowała do finału. Dalej walczyliśmy w finale. Niestety po heroicznej walce z pierwszą drużyną z grupy I – ZSOiS nasza reprezentacja zmuszona była ulec w tej potyczce i wywalczyła ostatecznie 2 miejsce w całym turnieju.

Wszystkim chłopcom reprezentującym naszą szkołę i barwy LO dziękuję za walkę i poświęcenie, a już niebawem będziemy walczyć dalej w kolejnych dyscyplinach sportowych. Trzymajmy kciuki za naszych podopiecznych.

Opiekun drużyny / nauczyciel wychowania fizycznego: dr inż. Marcin Jagiełło