I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Szkół w koszykówce

Złoto dla Liceum w Komorowie !!!

W dniach 25-27.09 nasi zawodnicy brali udział w Otwartych Mistrzostwach Szkół w koszykówce 3×3 w Gdańsku. Spieszymy donieść, iż byli najlepsi i zajęli 1 miejsce! Serdecznie gratulujemy!!

W nowej, niezwykle dynamicznej i widowiskowej dyscyplinie jaka jest koszykówka 3 X 3 reprezentacja liceum z Komorowa zajęła pierwsze miejsce w kraju !

Impreza odbywała się w Gdańsku. Organizatorem projektu był AZS Akademicki Związek Sportowy z Polski Związek Koszykówki i AZS COSA Górki Zachodnie. 512 minut gry i 62 spotkania rozegrano w tegorocznej edycji Otwartych Mistrzostw Szkół w koszykówce 3×3. W dniach 25-27 września w obiektach AZS COSA Gdańsk rywalizowało 28 reprezentacji szkolnych z całej Polski.

Wśród uczestników znalazły się ekipy z województw małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego. Rekordziści pokonali ponad 1200 kilometrów.

Reprezentacja liceum z Komorowa zdecydowanie wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce. ?

Skład złotych medalistow w koszykówkce 3 X 3 :

• Michał Stelmach
  • Michał Strojek
  • Antoni Wróblewski
  • Michał Kolasa

Trenerem zespołu jest Grzegorz Tomaszewski.

Wszyscy wymienieni koszykarze są uczniami Liceum Ogólnokształcące im Marii Dąbrowskiej i na co dzień trenują w UKS Akademia Koszykówki Komorów.

Gratulacje!!!