VI TURNIEJ SPORTÓW SIŁOWYCH O PUCHAR DYREKTORA ZSO W KOMOROWIE – rozstrzygnięty

VI TURNIEJ SPORTÓW SIŁOWYCH O PUCHAR DYREKTORA ZSO W KOMOROWIE – rozstrzygnięty


Turniej odbył się 15 grudnia b.r. w siłowni, w ZSO Komorów . W turnieju wzięli udział uczniowie naszego Zespołu Szkół Ogólnokształcących- Liceum.

Turniej obejmował 4 konkurencje. Podczas turnieju uczestnicy rywalizowali zacięcie we wszystkich konkurencjach.
Po wstępnej rozgrzewce, na początku rywalizacja sportowa zaczęła się od wyciskania sztangi leżąc, gdzie każdy uczestnik miał za zadanie wycisnąć jak największy ciężar. Następnie było sprawdzenie siły mięśni nóg – przysiady z obciążeniem. Należało wykonać przysiad z jak największym obciążeniem. Następnie uczestnicy przystąpili do sprawdzenia siły ramion – na czas.

Kolejną konkurencją było sprawdzenie siły mięśni brzucha na swoje max.- liczba powtórzeń.
Każdemu uczestnikowi w danej konkurencji przyznawane były punkty, które na końcu zbilansowano i ostatecznie wyłoniono zwycięzców.

Zwycięzcy (pierwsze trzy miejsca) otrzymali pamiątkowe statuetki oraz wiele różnorodnych nagród rzeczowych, zaś wszyscy pozostali uczestnicy zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi – „pocieszenia”.
Uroczystego wręczenia nagród zwycięzcom i uczestnikom turnieju dokonali – pani dyrektor ZSO: Edyta Pająk, pan dyrektor Liceum w Komorowie: Mateusz Belniak i organizator turnieju: Marcin Jagiełło, życząc wszystkim dalszych sukcesów sportowych oraz rozwijania tężyzny fizycznej.


Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne edycje naszych zmagań siłowych podczas corocznych turniejów o puchar Dyrektora ZSO w Komorowie.


Organizator: sekcja ćw. siłowych UKS „Komorów” – dr inż. Marcin Jagiełło