Czego szukasz?

Matematyczna manufaktura, czyli konkurs matematyczno-plastyczny

Matematyczna manufaktura, czyli konkurs matematyczno-plastyczny


Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyk
i organizuje konkursy interdyscyplinarne, z matematyką w roli głównej. Co roku partnerem w jednym z konkursów jest Akademia Sztuk Pięknych z wybranego miasta. W tym roku wybór padł na Akademię Sztuk Pięknych w ŁODZI … stąd tytuł konkursu: „Matematyczna manufaktura”Zapraszamy i zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie interdyscyplinarnym organizowanym przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi i Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki „MANUFAKTURA MATEMATYCZNA”:

  1. Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat „Matematyczna manufaktura”.
  2. Każdy uczestnik Konkursu wykonuje własnoręcznie (bez pomocy osób trzecich) pracę na płaszczyźnie w dowolnej technice (malarskiej, rysunkowej, graficznej, mieszanej), w formacie A4 lub A3.
  3. Każdy uczestnik Konkursu nadaje tytuł swojej pracy, dodatkowo może dodać krótki opis.

Na prace czekamy do 12.12.2022 r.

Dla najlepszych czekają nagrody.

Prace prosimy dostarczać do p. Rozalii Skierkowskiej – Rak (budynek nr 4 SP) lub p. Renaty Biłozór.

Do prac należy dołączyć metryczkę i zgodę na udział w konkursie. Poniżej:

Poniżej linki do zapoznania się z pracami z lat wcześniejszych. Partnerami konkursu były już np. https://www.snm.edu.pl/p/konkursplastycznysmm20212022.html i  https://www.snm.edu.pl/p/konkursplastycznysmm20202021.htm, http://www.snm.edu.pl/p/konkurs-matematyczno-plastyczny.html