Czego szukasz?

XIII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Szkoła w Komorowie po raz czwarty  weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „XIII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

Do 8 grudnia zbieramy produkty spożywcze, artykuły chemiczne, artykuły higieny osobistej, koce, ręczniki (dokładny spis rzeczy znajduje się na zdjęciu) – wszystkie dary zostaną przekazane Kombatantom, którzy poświęcili swoje życie na walkę o wolność naszej Ojczyzny. Niech to będzie wyraz podziękowań, troski. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji także poprzez zrobienie kartek świątecznych, laurek z życzeniami. Słowa skierowane bezpośrednio do naszych Bohaterów są dla nich najlepszym potwierdzeniem, że pamięć nie zagasła.

Rzeczy można dostarczać do szkoły od poniedziałku do piątku od 8 do 15 (przy wejściu w budynku nr 1 – klasy 0-3 oraz w budynku nr 4 – klasy 4-8, stoją przygotowane pudełka na przyniesione dary). Uczniowie mogą również dostarczyć rzeczy bezpośrednio do sali 301.

W sobotę 25 listopada i 2 grudnia, w godzinach 12-14, wolontariusze czekać będą w budynku nr 4 – wejście od ulicy Kotońskiego – gdzie będzie możliwość zostawienia przygotowanych artykułów.

Nasi Bohaterowie walczyli dla nas, zawalczmy dla nich!💪💪💪👍🫶🫶🫶!!!

Za wszystkie dary z góry dziękuję!!!

Daniel Wolborski- nauczyciel historii, koordynator akcji w szkole