Czego szukasz?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Drodzy Uczniowie,


28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem – „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Jak co roku w naszej szkole odbędzie się koncert, któremu towarzyszyć będzie licytacja i wiele różnych atrakcji, a wolontariusze zrzeszeni w komorowskim sztabie Orkiestry prowadzić będą kwestę. Wszystkich uczniów, którzy chcą zostać wolontariuszami 32. Finału WOŚP prosimy o zarejestrowanie się online do 22 grudnia 2023, klikając w link poniżej:

https://iwolontariusz.wosp.org.pl/register i wybierając numer naszego sztabu: 4998


Uwaga! Osoby niepełnoletnie rejestrowane są przez rodziców/opiekunów prawnych. Osoby poniżej 16 roku życia kwestują pod opieką osób dorosłych.


Wiedząc, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie, także tym razem prosimy o dobrą energię, ciekawe pomysły i osobiste zaangażowanie. Wszelkie propozycje, chęć włączenia się i pomocy można zgłaszać bezpośrednio lub mailowo do członków sztabu: Edyty Pająk, Anny Górskiej – Zielińskiej, Agaty Dmoch-Hołody i Mateusza Belniaka.


Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!


Siema!

Szef Sztabu 4998 – Edyta Pająk