Biegnijmy i maszerujmy po zdrowie na 31. Finał WOŚP
„Biegnijmy i maszerujmy po zdrowie na 31. Finał WOŚP”.
Pod takim hasłem w tym roku młodsi i starsi biegacze z Komorowa i okolic startowali w III biegu charytatywnym dla
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Komorowski Sztab WOŚP z Głównym Sponsorem-Rodzicami
i Wychowawcą klasy 7A SP w Komorowie, przygotował dla Was
nagrody: puchary za I miejsce i medale za 1, 2, 3 miejsca
z okolicznościowym napisem.
Osoby nagrodzone mogą w (niedzielę) 29.01.23
od godz. 10.00 -12.00 w Szkole Podstawowej
(wejście od strony Al. Marii Dąbrowskiej przy sekretariacie)
odebrać nagrody.
A oto wyniki, które uzyskali zawodnicy:
KATEGORIA klasy 0-3, 2km
I Miejsce-Ela Dogru 3C 14:02
II Miejsce- Bruno Steer 0A,15:14
III Miejsce – Pola Fila 2B, 15:18
IV Miejsce- Hanna Mclerie 0B, 19:10
V Miejsce- Aleksander Sotowski 3B, 22:00
KATEGORIA klasy 4-6, 2km
I Miejsce- Oskar Owsianka 6D, 10:03
II Miejsce- Karolina Werulik 6A, 10:38
III Miejsce-Jędrzej Staniszkis 6D, 11:02
IV Miejsce-Julian Smoliński 6B, 11:12
V Miejsce-Błażej Rybczyński 4B, 11:36
VI Miejsce-Alicja Sotowska 4C, 12:04
VII Miejsce-Hubert Rybczyński VID, 12:50
VIII Miejsce-Maja Dąbroś IVA, 26:54
KATEGORIA klasy 4-6, 5km
I Miejsce- Sandra Zabielska 5D, 26:14
II Miejsce- Błażej Rybczyński 4B, 27:55
III Miejsce-Julian Smoliński 6B, 28:17
IV Miejsce-Michalina Kowalczyk 6B, 36:55
V Miejsce-Helena Elert-Miklaszewska 6B, 37:36
VI Miejsce- Nina Hamerlak 6B, 38:17
VII Miejsce-Antonina Kowalczyk 6B, 38:56
VIII Miejsce- Hubert Rybczyński VI D, 45:58
KATEGORIA klasy 7-1 L.O., 2km
I Miejsce- Szymon Kwieciński 8C, 8:26
II Miejsce-Ignacy Charitonow 7B, 9:48
III Miejsce- Nikola Jędrzejczyk 8D, 11:27
IV Miejsce- Adam Dogru 7A,14:02
V Małgorzata Szczególska 7B, 14:28
KATEGORIA klasy 7-1 L.O., 5km
I Miejsce- Małgorzata Szczególska 7B, 38:41
II Miejsce-Adam Dogru 7A, 39:48
KATEGORIA klasy 2 LO i starsi, 2km
I Miejsce- Marek Werulik 9:45
II Miejsce- Klaudia Niedbalska-Steer 11:52
III Miejsce-Marta Ambroziak 14:02
KATEGORIA klasy 2 LO i starsi, 5km
I Miejsce- Marek Werulik 25:22
II Miejsce- Yakup Dogru 39:48
KATEGORIA klasy 2 L.O. i starsi marsz na 10 km
I Miejsce-Agnieszka Słodkowska, 1:56:00
II Miejsce- Blanka Wróblewska, 1:57:43
III Miejsce-Bożena Skaut, Marzenna Walkowicz,
Barbara Giedrojć, Agnieszka Rutkowska, 2:28:02
Gratulujmy jeszcze raz i zapraszamy za rok!!!
Anna Górska Zielińska wraz z Komorowskim Sztabem WOŚP