Świetlica w dniach: 11-13.05.2026r (Egzaminy klas ósmych)
W dniach 11, 12 i 13 maja, w związku z egzaminem ósmoklasisty, świetlica szkolna dla klas 1–4 oraz oddział przedszkolny będą funkcjonować w godzinach 7:30–17:30. W tych dniach zorganizowany będzie dowóz uczniów, natomiast posiłki nie będą zapewnione.