ZAKOŃCZENIE ROKU 2022/2023

ZAKOŃCZENIE ROKU 2022/2023


Punktualnie o godz. 8:30 na hali sportowej rozpoczęła się krótka uroczystość kończąca rok szkolny 2022/23. Zebranych uczniów oraz grono pedagogiczne LO powitała dyrektor ZSO, pani Edyta Pająk. Głos zabrali również wicedyrektor LO pan Mateusz Belniak oraz wiceprzewodniczący Rady Rodziców pan Paweł Kaczmarek.

W czasie uroczystości uczniowie z najwyższymi średnimi ocen otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodę Dyrektora ZSO otrzymała uczennica kl.1b Zofia Konopka za najlepsze wyniki w nauce w szkole (średnia 5,21) oraz wzorowe zachowanie. Gratulujemy !!!

Nie zabrakło również nagród dla nauczycieli – Nagrodę Wójta otrzymała pani Halina Kość oraz pan Mateusz Belniak natomiast podziękowania panowie Grzegorz Tomaszewski i Marcin Jagiełło.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego wręczyły dyplomy uczniom najbardziej zaangażowanym w życie społeczne klas i szkoły.

Nagród nie zabrakło również dla najlepszych sportowców, o których sukcesach głośno już w całej Polsce ! Gratulacje !!!

Ostatnim miłym akcentem było wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Woda to życie” w ramach projektu „Działaj dla klimatu”. W kategorii „film” I miejsce zdobył Julian Szelerski z klasy 3B, natomiast Jan Kownacki z klasy 1c miejsce III. W kategorii „komiks” II miejsce zdobyła Paulina Fidor z klasy 1 c. Gratulujemy !!!

Po wręczeniu nagród uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich sal , a chwilę potem rozpoczęły się długo wyczekiwane WAKACJE 🙂 Do zobaczenia we wrześniu !

zdjęcia z uroczystości pani Marta Stawicka